Wprawka – czyli mama wychodzi z domu

24 września 2019

Realizujemy wydarzenie „Wprawka – czyli mama wychodzi z domu” skierowane do wszystkich toruńskich mam. Cykl bezpłatnych warsztatów organizowany i sponsorowany jest przez: Fundację Alternatywna, Fundację Studio M6 (PERS), Fundację Wolna Wisła, Fundację Zdrowego Życia (Chwast Prast Vegetarian Bistro) oraz 4ES Non Profit Sp. z o.o.

 

Warsztaty poruszają szeroko rozumianą tematykę ekologii i zrównoważonego rozwoju. Jednak przede wszystkim są to różnorodne aktywności, które pozwolą na chwile wytchnienia, złamania codziennej rutyny i nawiązania nowych znajomości, a na pewno wymiany matczynych doświadczeń.

 

Wprawka – czyli mama wychodzi z domu” to cztery warsztaty, jeden w każdym miesiącu, prowadzone od października 2019 r. do stycznia 2020 r.

 

  • 17.11.2019 „Wdech. Wydech. Tańcz” – wprowadzenie do świadomego oddychania i taniec intuitywny z Fundacją Studio M6 (PERS)
  • 14.12.2019 „Nasza wspólna przyszłość”- warsztaty zero waste w teorii i praktyce z Fundacją Alternatywna
  • 13.01.2020 „Wspólne gotowanie z Filipem Malinowskim. Co nas odżywia?” – pokazy gotowania w Chwast Prast Vegetarian Bistro

 

Szczegóły na bieżąco publikujemy na profilu 4ES Non Profit Sp. z o.o. Zasady rekrutacji oraz udziału w wydarzeniach określa REGULAMIN.

 

Wszystkie wpisy