Szkolny katalog podmiotów ekonomii społecznej

4 marca 2023

4ES z ofertą turystyczną Toruńskich Inspiracji w „Szkolnym katalogu Podmiotów Ekonomii Społecznej”

Jeśli szukasz atrakcyjnego miejsca na wycieczkę szkolną lub przedszkolną w województwie kujawsko – pomorskim zapraszamy do Toruńskich Inspiracji w połączeniu z innymi atrakcjami w naszym województwie. Może po warsztatach kreatywnych chcesz popływać łodzią flisacką lub kajakiem? Może chcesz odwiedzić wioskę tematyczną? Skorzystaj z oferty podmiotów ekonomii społecznej.

W ramach działań związanych z koordynacją rozwoju ekonomii społecznej w naszym regionie, realizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu, powstała Sieć Turystyczna Podmiotów Ekonomii Społecznej w Województwie Kujawsko-Pomorskim. Należą do niej podmioty działające w branży turystycznej i cateringowej, które w swojej ofercie mają usługi skierowane do placówek oświatowych – szkół i przedszkoli.

Na bazie tych ofert powstał Szkolny Katalog Podmiotów Ekonomii Społecznej w wersji elektronicznej – to kompendium wiedzy dla dyrektorów i pracowników szkół oraz przedszkoli. Są to propozycje dotyczące możliwości organizacji wycieczek szkolnych, podczas których zapewnionych jest wiele atrakcji, warsztatów, catering, czy też noclegi.

Zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji na stronie Toruńskich Inspiracji

 

Wszystkie wpisy