4ES Non Profit Spółka z o. o.
ul. Św. Katarzyny 4a/2
87-100 Toruń
tel. 600 764 495
biuro@4es.com.pl

Oddział w Świeciu
ul. Chmielniki 2b
86-100 Świecie
tel. 697 483 985
ela.reda@4es.com.pl

CO NAS ODŻYWIA?

Wspólne gotowanie z Filipem Malinowskim – warsztaty kuchni roślinnej

Warsztaty odbyły się 13 stycznia 2020 jako czwarte wydarzenie z cyklu Wprawka – czyli mama wychodzi z domu.

Wprawka – czyli mama wychodzi z domu to cykl bezpłatnych warsztatów skierowanych do wszystkich toruńskich mam.

Organizatorzy i sponsorzy cyklu:

Warsztaty poruszają szeroko rozumianą tematykę ekologii i zrównoważonego rozwoju. Jednak przede wszystkim są to różnorodne aktywności, które pozwalają mamom na chwile wytchnienia, złamania codziennej rutyny i nawiązania nowych znajomości oraz wymianę matczynych doświadczeń.

CO NAS ODŻYWIA?, czyli wolny czas dla mam wykorzystany przez mamy na niecodzienne aktywności. Tym razem to pokaz gotowania z aktywnym udziałem Uczestniczek. Niekonwencjonalna i zdrowa kuchnia, ciekawe propozycje wykorzystania „nietypowych” produktów, wszystko bardzo pyszne. Wydarzenie prowadzone przez Filipa Malinowskigo – założyciela Fundacja Zdrowego Życia oraz Chwast Prast Vegetarian Bistro, organizatora Wolnego Jarmarku Śniadaniowego i propagatora zdrowej kuchni roślinnej. Mamom dziękujemy za przygotowanie przepysznych dań, prowadzącemu za know-how, ciekawe pomysły i atmosferę.

Poniżej krótka relacja z warsztatów CO NAS ODŻYWIA? zorganizowanych przez Fundację Zdrowego Życia (Chwast Prast Vegetarian Bistro) przy współpracy z 4ES.

Posłuchaj o wydarzeniu – Wprawka – czyli mama wychodzi z domu

© 2023  4ES Non Profit Spółka z o. o.